Poradna pro mezilidské vztahy - sociální pracovník dle možnosti na tel.čísle 724245175. Na tomto čísle si rezervujte Pravidelné páteční konzultace Unie otců u Jindřišské věže v centru Prahy. Více zde: http://http://www.unie-otcu.cz/informace.html

DĚTI POTŘEBUJÍ OBA RODIČE

Rozsáhlý web o střídavé péči s množstvím dalších odkazů k problematice. Střídavá péče o děti není a nesmí být návodem pro rozvod. Ale mírní následky dokonaného rozpadu manželství s dětmi, když jim zachová i v této pro děti zhoubné situaci alespoň tátu i mámu!

stridavka.jpg

http://www.stridavka.cz/

 

Střídavá péče je pro děti zmírňující prostředek na následky rozvodu. Lepší je jen skutečně se nerozvádět!

Tvůrci Střídavky provozují též další zajímavé weby:

http://www.unie-otcu.cz/tatove.bmpTátové - články, diskuse, akce pro táty s dětmi
http://www.unie-otcu.cz/stridavka.bmpStřídavka - portál nejen o porozvodové péči o děti
http://www.unie-otcu.cz/vyzivne.bmpVýživné - diskuse a informace o alimentech

 A Mnoho dalších, jejichž adresy naleznete na výše uvedených odkazech…

 

SPRAVEDLNOST DĚTEM - SDRUŽENÍ PRO OCHRANU PRÁV DĚTÍ, RODIČŮ A PRARODIČŮ

 

Stránky sdružení obsahují prakticky dvě desetiletí zkušeností s vývojem rozvodové patologie v naší zemi. Naleznete zde mnoho zkušeností k čelení tomuto nepříznivému společenskému jevu (převážně v osobních problémech), odborné články, judikaturu i právní pomoc a další odkazy.

 

Ju_infan70.jpg

 

http://www.iustin.cz/

 

Sledujte výkon práva v českých zemích, sledujte JUSTIČNÍ KANÁL!

 

Rozsáhlé video i audio materiály dokumentující děsivý úpadek současného práva a justice.

 

http://www.justicetv.eu/

 

 

http://counter.cnw.cz/invisible.cgi?unieotcu&on

MIRD - Mezinárodní institut pro rodinu a dítě

LIGA OTCOV - otcové pro děti (SK)

Keď hovoríme o Lige Otcov - hovoríme o lige tých otcov, ktorí svoje deti milujú, starajú sa o nich, ktorým na deťoch záleží a ktorí považujú narodenie svojich detí za jedno z najväčších šťastí v živote.

Hovoríme o tom, že kvôli rozchodu partnerov nemôže trpieť dieťa a nezrelé matky nesmú deti používať ako majetok či zbraň. Deti sa nesmú stávať prostriedkom vydierania a psychického teroru a my to chceme to zmeniť

Ak hovoríme o Lige otcov - to najhlavnejšie o čo nám ide - sú deti. Liga Otcov je hlavne o deťoch a pre deti. Je o tom, že deti si zaslúžia lásku, pozornosť, výchovu a zodpovednosť - od oboch rodičov.


Liga matiek


Sme ženy, sme matky a podporujeme rovnoprávne postavenie rodičov po rozchode, striedavú starostlivosť. Každé dieťa má právo na oboch rodičov.Další web umožňuje neznalým pochopit, proč se muž u nás dožívá průměrně o 7,5 roků méně než žena: Je štván až uštván úřady:

http://www.kdejsitato.cz/NÁRODNÍ CENTRUM PRO RODINU


http://www.rodiny.cz/


VORP – VÝBOR NA OCHRANU RODIČOVSKÝCH PRÁV

vorp.jpg

http://www.vorp.cz/

Výrazně se zasloužil o zabrzdění snah zavést na školách tzv. sexuální výchovu ve formě, která má pomoci vychovat z našich chlapců homosexuály a z dcer prostitutky.

Sami o sobě říkají:

Jsme skupina rodičů, kteří nechtějí dětem vysvětlovat, „že všechno je jinak, než se dověděly ve škole" jako to museli dělat rodiče v totalitě. Jsou mezi námi i učitelé, kteří nechtějí učit věci, které jsou v rozporu s jejich svědomím. Nechceme mlčet ke špatným vlivům, které se do škol infiltrují proti vůli rodičů i učitelů. V současnosti má VORP několik desítek aktivních členů a přes 40 000 příznivců, kteří naše snahy podporují.

Ke zralé lidské sexualitě patří intimita, která ji chrání před zneužitím druhými. Je normální, že máte ostych o těchto věcech mluvit se svými dětmi. Přesto to dělejte! Nejhorší je vzdát se svých rodičovských práv a rozhodování a nechat děti na pospas anonymním lidem bez zábran. Těm nedělá potíže s dětmi o těchto věcech mluvit – nezáleží jim totiž na nich. Budete to však vy, kdo by musel řešit pohlavní nemoci, těhotenství a psychická zranění, které by si vaše děti mohly nést do života. Chraňte své děti před negativním vlivem lidí bez morálky!

Www.noskova.eu


Cenné zkušenosti Věry Noskové, spisovatelky, ženy a matky, vyjádřené v knížkách:

Připravíte ho o děti, infikujete je nenávistí k němu, seberete mu domov, připravíte jeho firmu o prosperitu, nehorázně lžete policii, aby ho odvezli v poutech. Má dům a splácí hypotéku, ale nesmí v něm bydlet, odporně o něm mluvíte na veřejnosti, obviníte ho, že sexuálně zneužíval vaše děti a vás že běžně znásilňoval. A osoba, která se dopustí tolika zla, lží a podvodů, smí na rozdíl od otce vychovávat jeho děti, a je litována a chráněna.“

PŘÍBĚHY MUŽŮ Provokují k přemýšlení nad lidskými povahami, líčí jednání státních institucí, které rozhodují o našich životech. Jaké reakce a pohromy můžete očekávat.

http://www.rodice.wz.cz/


http://www.tatanaodstrel.cz/


MODLITBY OTCŮ

V Modlitbách otců se snažíme spolupracovat na obnově otcovství skrze modlitbu. Modlíme se za všechny otce (duchovní i fyzické) a za Boží požehnání pro naše rodiny. http://www.modlitbyotcu.cz/

Bože, ty jsi náš Otec a v tobě má svůj původ každé otcovství. Děkujeme Ti, Pane, náš Bože, za překrásný dar otcovství. Dej, abychom měli vždy pěkný vztah s našimi dětmi a daruj nám trpělivost a naslouchající srdce, abychom rozpoznali jejich potřeby a abychom v nich viděli Tebe.

 

cihlar2i.JPG

http://petrcihlar.blog.idnes.cz/

 

Tátové - tátové pečující o děti - diskuse, zkušenosti, názory, kontakty