DĚTI POTŘEBUJÍ OBA RODIČE

Rozsáhlý web o střídavé péči s množstvím dalších odkazů k problematice. Střídavá péče o děti není a nesmí být návodem pro rozvod. Ale mírní následky dokonaného rozpadu manželství s dětmi, když jim zachová i v této pro děti zhoubné situaci alespoň tátu i mámu!

stridavka.jpg

http://www.stridavka.cz/

 

Střídavá péče je pro děti zmírňující prostředek na následky rozvodu. Lepší je jen skutečně se nerozvádět!

http://www.unie-otcu.cz/vyzivne.bmpVýživné - diskuse a informace o alimentech


Aliance pro rodinu

https://alipro.cz/


Hnutí pro život

https://hnutiprozivot.cz/


Tradiční rodina, z.s.

https://tradicni-rodina.cz/


Odborová organizace Liberi

https://liberi.cz/


Liga matiek

https://www.facebook.com/Liga-matiek-228988203785285/?ref=page_internal


Sme ženy, sme matky a podporujeme rovnoprávne postavenie rodičov po rozchode, striedavú starostlivosť. Každé dieťa má právo na oboch rodičov.


Kde jsi,táto?

Další web umožňuje neznalým pochopit, proč se muž u nás dožívá průměrně o 7,5 roků méně než žena: Je štván až uštván úřady:

http://www.kdejsitato.cz/


Národní centrum pro rodinu

http://www.rodiny.cz/


Www.noskova.eu


Cenné zkušenosti Věry Noskové, spisovatelky, ženy a matky, vyjádřené v knížkách:

Připravíte ho o děti, infikujete je nenávistí k němu, seberete mu domov, připravíte jeho firmu o prosperitu, nehorázně lžete policii, aby ho odvezli v poutech. Má dům a splácí hypotéku, ale nesmí v něm bydlet, odporně o něm mluvíte na veřejnosti, obviníte ho, že sexuálně zneužíval vaše děti a vás že běžně znásilňoval. A osoba, která se dopustí tolika zla, lží a podvodů, smí na rozdíl od otce vychovávat jeho děti, a je litována a chráněna.“

PŘÍBĚHY MUŽŮ Provokují k přemýšlení nad lidskými povahami, líčí jednání státních institucí, které rozhodují o našich životech. Jaké reakce a pohromy můžete očekávat.


Modlitby otců

V Modlitbách otců se snažíme spolupracovat na obnově otcovství skrze modlitbu. Modlíme se za všechny otce (duchovní i fyzické) a za Boží požehnání pro naše rodiny. http://www.modlitbyotcu.cz/

Bože, ty jsi náš Otec a v tobě má svůj původ každé otcovství. Děkujeme Ti, Pane, náš Bože, za překrásný dar otcovství. Dej, abychom měli vždy pěkný vztah s našimi dětmi a daruj nám trpělivost a naslouchající srdce, abychom rozpoznali jejich potřeby a abychom v nich viděli Tebe.


MIRD - Mezinárodní institut pro rodinu a dítě

 

cihlar2i.JPG

http://petrcihlar.blog.idnes.cz/

 

Tátové - tátové pečující o děti - diskuse, zkušenosti, názory, kontakty